OFİS TASARIM PROJELERİ

Son yıllarda iş dünyasında radikal değişmeler oldu. Uluslararası firmaların dünyadaki trendleri ülkemize getirmesi işe dair tüm konularda çıtayı arşa çıkardı. Şık ve gösterişli ofislerin müşteriler üzerindeki ikna ediciliğinin keşfedilmesinin yanında çalışanların şık ofislerdeki performansında ciddi artışlar gözlendi.

Şuan 7’den 70’e her firma ofisine, mağazasına veya restoranına azami düzeyde özen göstermekte ve alışıla gelmiş kalıpların dışına çıkmak istemektedir. Gesd Concept olarak tamda burada kendimizi söz sahibi görüyoruz. 40 yıllık bir tecrübe birikimini arkamıza alarak genç ve dinamik mimar – tasarımcı ekibimizle sıra dışı projelere imza atıyoruz. Ofis tasarımı bir yönüyle tüm diğer yaşam alanlarından ayrılmaktadır; ofisler yalnızca sizin muhatap olduğunuz bir yer değil müşterilerinizin de dahil olduğu alanlardır, yani birde ofisinizin pazarlama yönü vardır. Gesd Ekibi olarak ofis projelerinde dikkat ettiğimiz unsurlar yalnızca şıklık ve yaşanabilirlik değil. Tüm bunların yanında ikna ediciliği ve etkileyiciliği olmalı. Firmanızın tüm imajını yansıtmalı, ürün veya hizmetinizle alakalı olmalı, çalışanları motive edici olmalı. Eğer saydığımız bu maddeler göz önünde bulundurularak tasarım yapılmaya başlanırsa o zaman amacına hizmet eden işlevsel ürünler ortaya çıkar.

Biz Gesd Concept olarak tasarımı ciddiye alıyoruz. Tasarımdan yalnızca görsel güzellik anlaşılmasın, güzel bir tasarım demek; kullanışlı olması demek, kullanıcı dostu olması demek, dayanıklı olması demek, rahat olması demek konforlu olması demek, işlevsel olması demek. O yüzden tasarım yaparken birçok parametreyi göz önünde bulunduruyoruz ve multidisipliner çalışarak optimum sonucu bulmaya çalışıyoruz. İç mimari projelerin temelinde bunların olması gerektiğine inanıyoruz. Ofis tasarımı, mağaza tasarımı, restoran tasarımı demek ciddi düşünsel süreçler demek. 40 yılını iç mekan tasarımı, mobilya ve aksesuar üretimi ve proje uygulamasına adamış bir firma olarak işin ciddiyetinin farkındayız ve farkında olan firmalarla çalışıyoruz.

Yaptığımız her projede sıfır hata ve en az revizyonla çalışıyoruz. Çünkü yaptığımız tasarımlarda her bir obje veya uygulamanın neden öyle olduğu veya neden orada durduğunu, renginin neden öyle olduğunun altını uzun düşünsel süreçlerle dolduruyoruz. Bu yüzden sanatsal bakış açısıyla bilimsel verileri harmanlayarak yapılan tasarımların güzel olmaması söz konusu bile olmuyor.

Paylaş