İÇ MİMARİ PROJELER

Kendinize benzersiz ve gerçekten sizi iyi hissettirecek bir yaşam alanı hayal ediyorsanız yapmanız gereken şey çok basit. Siz yalnızca eviniz veya ofisinizde ne hissetmek istediğinizi hayal edeceksiniz ve gerisini profesyonellere bırakacaksınız.

Evet tahmin edeceğiniz üzere iç mimarlıktan bahsediyoruz. Vaktimizin çoğunu geçirdiğimiz yaşam alanlarımız; evlerimiz ve ofislerimizin ruh halimiz üzerinde azımsanmayacak kadar çok etkileri vardır. Bu yüzden de bu alanların tasarımları büyük önem taşımaktadır. Biz Gesd Mobilya olarak bu önemin farkındayız ve bu bağlamda hem mobilyalarımızı tasarlarken hemde size yaşam alanları tasarlarken renklerin, çizgilerin, dokuların, ışığın insan üzerindeki etkilerini göz önüne alarak insan merkezli tasarımlar üretiyoruz. Profesyonel ve sanatsal bakış açısına sahip tasarım ekibimiz sürekli kendisini geliştirmektedir. Renklerin, çizgilerin, dokuların ve ışığın insan üzerindeki etkilerini sürekli olarak araştırıyoruz, dünyadaki son gelişmeleri takip ediyor ve kendi kültürümüzle harmanlayarak etkileyici ve amacına uygun tasarımlar yapıyoruz.

Bir projeye başlamadan önce, tasarlanacak olan yaşam alanınızla ilgili sizden detaylı bilgi alıyoruz. Daha sonra sizinle gerçekleştireceğimiz uzun sohbetler neticesinde sizi tanıyor, beklentilerinizi öğreniyor ve optimum tasarım için gerekli doneleri topluyoruz. Ve artık tasarımın temellerini atmak için yol haritamız hazır. Size iyi gelecek renkleri, dokuları araştırmaya koyuluyoruz ve uygun bulduğumuz tüm materyalleri bir araya getirip sanatsal bir bakış açısıyla gelişmiş bilgisayarlar aracılığıyla görselleştiriyoruz.

Bilgisayar destekli görselleştirme çalışmalarının sonucunda tasarlanmasını istediğiniz yaşam alanınızı birebir ölçülerde fotoğraf gerçekliğinde görürsünüz. Henüz üretime başlamadan önce bu görselleri inceleyerek arzu ettiğiniz değişiklikleri yapabilir, küçük dokunuşlarla sizde kendinizden bir şeyler katabilirsiniz.

Paylaş