ANKARA SİTELER’DEKİ ÖNDE GELEN MAĞAZALAR

Mobilya’nın tek adresi olan Sitelerden alışveriş yapmanın püf noktalarına değineceğiz. Sitelerde hangi firmalardan mobilya alınmalı, sitelerin en iyi firmaları, sitelerde en modern firmalar, sitelerde lüks mobilya üreten firmalar hangileri olduğuna bu yazımızda geniş yer vereceğiz.

Mobilya almayı düşünüyorsanız bakmanız gereken ilk yer Sitelerde yer alan Karacakaya Caddesi’dir.
Karacakaya Caddesinde boylu boyunca uzanan onlarca firma size aradığınız mobilyayı bulmanız konusunda size yardımcı oluyor. Peki her mağazadan alışveriş yapılır mı? Bunun cevabı maalesef hayır oluyor. Bu yüzden sizlere gönül rahatlığıyla alışveriş yapabileceğiniz mağazaların bir listesini yapacağız. Listenin başına modern lüks ve klasik tarzda mobilyalarla öne çıkan ve müşteri memnuniyetindeki başarılarından ötürü Gesd Mobilya’yı koyuyoruz. Gesd Mobilya, hem müşteriler tarafından hem de diğer markaların gözünde en güvenilir marka. Marka satış öncesi, satış anı ve satış sonrası hizmetlerde çok itinalı davrandığından ötürü güvenilir firma unvanına layık görülmüştür. Gesd Mobilya’nın yöneticilerinden biriyle yaptığımız bir söyleşide, firma yöneticisi her şeyi özetleyen şu sözleri sarf etmişti: “bazı zamanlarda hata yapmak kaçınılmaz olabiliyor, biz şuna inanıyoruz; önemli olan hata yapmamak değil, önemli olan ortaya çıkmış olan hatanın arkasında durmak en yapıcı şekilde telafi etmektir.” Sektörde “güven” kelimesinin altını kalın bir çizgiyle çizen firma diğer firmalara da örnek olmuş ve ticaretin nezih bir platforma taşınmasına ön ayak olmuştur.

Eğer evinize lüks ve gösterişli bir hava estirmek istiyorsanız, parlak metallerle bezenmiş mobilyaların evinize ışıltı katması sizi heyecanlandırıyorsa adresiniz kesinlikle Gesd Mobilya. Hem satış esnasındaki sıcak, samimi ilgileri hem de satış sonrası ürünlerinin arkasında durmaları Gesd Mobilya’yı diğer tüm firmalardan ayırarak ilk tercih edilen markalar arasına koymaktadır. 4 katlı ve 2000 m2 alana kurulu mağazalarında tüm ürünleri tıpkı evinizdeymiş gibi teşhir edilir halde görüyorsunuz. Mobilyaların üzerindeki aksesuarlar sizin ufkunuzu açıyor. Bünyelerinde çalışan mimarlardan sınırsız destek alabildiğiniz Gesd Mobilya hayalinizdeki evi gerçeğe dönüştürmek için size sınırsız imkan sunuyor.

Paylaş